Задати питання
flag Судова влада України

У зв'язку з проведенням планових профілактичних робіт у Дата-Центрі, можливі тимчасові складнощі у роботі з сайтом

РСУ ПОПЕРЕДНЬО ВИЗНАЧИЛА ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ ДЛЯ З'ЇЗДУ СУДДІВ

12 лютого 2018, 15:32

Рада суддів України ухвалила рішення про скликання XV чергового з’їзду суддів України 5-6 березня 2018 року , з резервною датою - 7 березня.

Також схвалено попередній перелік питань, що будуть виноситися на обговорення XV чергового з’їзду суддів України:

стан здійснення правосуддя в умовах судової реформи, зокрема:

1) звіти Ради суддів України про виконання завдань органів суддівського самоврядування щодо забезпечення незалежності судів і суддів, стан організаційного та фінансового забезпечення діяльності судів;

2) інформація Вищої кваліфікаційної комісії суддів України про її діяльність;

3) інформація Голови Державної судової адміністрації України про її діяльність, зокрема щодо організаційного, фінансового та матеріально-технічного забезпечення дщьності органів судової влади.

про обрання Ради суддів України.

про обрання членів Вищої ради правосуддя.

про обрання членів Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.

У рішенні Ради суддів від 7 лютого 2018 року № 71 зазначається про проведення спільних зборів суддів місцевих загальних судів України до 09 лютого 2018 року.

Нагадаємо, що на виконання рішень Ради суддів України № 71 від 07.12.2017 "Про скликання ХV чергового з’їзду суддів України" та № 2  від 12.01.2018 "Про склад Організаційних комітетів та кількість делегатів на ХV з'їзд суддів України" на зборах суддів Господарського суду Вінницької області 01.02.2018 року  делегатом для участі в XV черговому з’їзді суддів України обрано суддю  Міліціанова Романа Валерійовича.