![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8b/1.5/16/1f1fa_1f1e6.png)
Сьогодні дружній колектив Господарського суду Вінницької області поповнився новим співробітником.
В актовій залі суду відбулося урочисте складання Присяги новопризначеного державного службовця - секретаря судового засідання Смичка Богдана Віталійовича.
![🔹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1.5/16/1f539.png)
Молодий фахівець присягнув вірно служити Українському народові, дотримуватися Конституції та законів України, втілювати їх у життя, поважати та охороняти права, свободи і законні інтереси людини і громадянина, честь держави, з гідністю нести високе звання державного службовця та сумлінно виконувати свої обов’язки.
![🔸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tcb/1.5/16/1f538.png)
Керівник апарату суду Крістіна Слободонюк, яка також є керівником державної служби, разом з колективом суду привітала нового працівника, побажала наснаги, успіхів та професійної реалізації.
Пресслужба