flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Шановні відвідувачі та представники сторін!

Господарський суд Вінницької області здійснює свою роботу в приміщенні по вул. Пирогова, 29 у м. Вінниці, суд займає 7 поверхів будівлі.

 

Мандрівник приміщенням суду

 

Канцелярія суду розташована на першому та третьому поверхах.

На першому поверсі здійснюється прийом документів (позовних заяв, звернень, запитів тощо) від представників сторін по справах, розгляд яких не здійснюється в день звернення або по справах, розгляд яких закінчено.

Також в канцелярії на першому поверсі здійснюється видача копій процесуальних документів по справах, які перебувають в провадженні та провадження по яких закінчено. Видача таких документів здійснюється після письмового звернення (заява, клопотання) та сплати судового збору (у разі необхідності)  на наступний день після звернення з 14-00 год.

У разі звернення з заявою (клопотанням) про видачу копії процесуального документу (рішення, ухвали тощо) в день винесення судом такого процесуального документу, його видача здійснює на наступний день після спливу процесуального строку для його виготовлення після 14-00 год.

На третьому поверсі здійснюється прийом документів від представників сторін у справах, розгляд яких призначено на поточний день згідно з графіком розгляду справ.

На першому поверсі біля канцелярії суду розташований інформаційний стенд з графіком розгляду справ суддями Господарського суду Вінницької області. 

Ознайомлення представників сторін з матеріалами справ, які перебувають в провадженні та провадження у яких закінчено, здійснюється на четвертому поверсі суду  в спеціально облаштованому приміщенні після 14-00 год. наступного дня після подачі відповідної зави (клопотання). У разі виникнення необхідності в ознайомленні з матеріалами справи в день подання відповідного звернення, час такого ознайомлення погоджується в індивідуальному порядку з відповідним секретарем судового засідання.

У разі виникнення необхідності після ознайомлення з матеріалами справи в отримання ксерокопій документів, які знаходяться в матеріалах справи, їх видача здійснюється після сплати судового збору у відповідності до приписів Закону України «Про судовий збір». Сплату судового збору можна здійснити у відділенні банку, який розташований в цій же будівлі (вхід від вул. Пирогова) або у будь-якому іншому банку.

Розгляд справ суддями Господарського суду Вінницької області здійснюється в залах судових засідань, які розташовані на третьому та четвертому поверхах суду.

Інформацію про сплату судового збору та реквізити останнього можна отримати на стенді першого поверху та на сайті Господарського суду Вінницької області.

На сьогодні також діє Єдиний інформаційно-довідковий центр Судової влади України, що надає громадянам можливість отримати інформацію телефоном з єдиного централізованого інформаційного джерела за єдиним безкоштовним номером 0 800 501 492.