Задати питання
flag Судова влада України

Шановні відвідувачі та представники сторін!

Господарський суд Вінницької області здійснює свою роботу в приміщенні по вул. Пирогова, 29 у м. Вінниці, суд займає 7 поверхів будівлі.

Канцелярія суду розташована на першому та третьому поверхах.

На першому поверсі здійснюється прийом документів (позовних заяв, звернень, запитів тощо) від представників сторін по справах, розгляд яких не здійснюється в день звернення або по справах, розгляд яких закінчено.

Також в канцелярії на першому поверсі здійснюється видача копій процесуальних документів по справах, які перебувають в провадженні та провадження по яких закінчено. Видача таких документів здійснюється після письмового звернення (заява, клопотання) та сплати судового збору (у разі необхідності)  на наступний день після звернення з 14-00 год.

У разі звернення з заявою (клопотанням) про видачу копії процесуального документу (рішення, ухвали тощо) в день винесення судом такого процесуального документу, його видача здійснює на наступний день після спливу процесуального строку для його виготовлення після 14-00 год.

На третьому поверсі здійснюється прийом документів від представників сторін у справах, розгляд яких призначено на поточний день згідно з графіком розгляду справ.

 

На першому поверсі біля канцелярії суду розташований інформаційний стенд з графіком розгляду справ суддями Господарського суду Вінницької області. Там же знаходиться інформаційний кіоск, за допомогою якого можна отримати інформацію про рух та розгляд справ в суді.

У разі виникнення необхідності в отриманні інформації про рух справи без відвідування суду слід звернутись до суду за тел. 55-80-38.

Ознайомлення представників сторін з матеріалами справ, які перебувають в провадженні та провадження у яких закінчено, здійснюється на четвертому поверсі суду  в спеціально облаштованому приміщенні після 14-00 год. наступного дня після подачі відповідної зави (клопотання). У разі виникнення необхідності в ознайомленні з матеріалами справи в день подання відповідного звернення, час такого ознайомлення погоджується в індивідуальному порядку з відповідним секретарем судового засідання.

У разі виникнення необхідності після ознайомлення з матеріалами справи в отримання ксерокопій документів, які знаходяться в матеріалах справи, їх видача здійснюється після сплати судового збору у відповідності до приписів Закону України «Про судовий збір». Сплату судового збору можна здійснити у відділенні банку, який розташований в цій же будівлі (вхід від вул. Пирогова) або у будь-якому іншому банку.

Розгляд справ суддями Господарського суду Вінницької області здійснюється в залах судових засідань, які розташовані на третьому та четвертому поверхах суду.

Інформацію про сплату судового збору та реквізити останнього можна отримати в канцелярії суду на першому та третьому поверхах, на інформаційному стенді на першому поверсі та в інформаційному кіоску.