![📚](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t49/1/16/1f4da.png)
Керівниця апарату Господарського суду Вінницької області Крістіна Слободонюк успішно завершила навчальний курс "Підготовка тренерів із впровадження сервісів для вразливих категорій користувачів суду", де протягом 8 вебінарів у режимі відеоконференції експертки Проєкту ЄС "Право-Justice" разом з випускниками трьох попередніх наборів активно ділились своїм досвідом.
![📎](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tae/1/16/1f4ce.png)
“Навчальний курс для тренерів з впровадження сервісів для вразливих категорій користувачів суду уже став платформою для масштабування кращих практик інклюзивного суду”, - зазначила національна експертка Проєкту ЄС "Право-Justice" Євгенія Бондаренко під час останнього вебінару навчального курсу “Підготовка тренерів з впровадження сервісів для вразливих категорій користувачів суду”.
Пресслужба