![📌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)
Останній робочий день тижня у Господарському суді Вінницької області тішить своєю продуктивністю. Завідуюча сектором інформатизації та кіберзахисту Катерина Балан провела навчання на тему: «Основи кібербезпеки. Практичні поради».
![💻](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8c/1/16/1f4bb.png)
В результаті заходу, працівники апарату суду, дізнались більше про різновиди комп’ютерних вірусів та методи боротьби з ними. Також значна увага приділялась основним правилам кібербезпеки, дотримання яких може мінімізувати ризики атак. Насамперед це:
- надійні паролі;
- постійний нагляд за пристроями;
- антивірус;
- резервні копії даних
- захист від спаму та інше.
![👩💻](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf8/1/16/1f469_200d_1f4bb.png)
Кібербезпека є необхідною умовою розвитку інформаційного суспільства, а отже, це актуальна та корисна тема сьогодення.
![](/userfiles/media/new_folder_for_uploads/sud5003/%D0%BD%D0%B0%20%D1%81%D0%B0%D0%B9%D1%82%20(7).jpg)
Пресслужба