![📌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)
Сьогодні, свій перший робочий день у статусі державного службовця почала Олександра Литвиненко.
![☝🏼](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t3c/1/16/261d_1f3fc.png)
Новоприйнята працівниця присягнула вірно служити Українському народові, дотримуватись Конституції та законів України, втілювати їх у життя, поважати та охороняти права, свободи і законні інтереси людини і громадянина, честь держави, з гідністю нести високе звання державного службовця та сумлінно виконувати свої обов’язки.
![👏🏼](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7a/1/16/1f44f_1f3fc.png)
Щиро раді поповненню команди та зичимо колезі натхнення, невичерпної енергії та значних здобутків на своїй посаді!
Пресслужба