![⚖️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ta/1/16/2696.png)
Професія юриста часто нагадує шлях крізь терни до зірок. Часто доводиться мати справу із суперечками та конфліктами, стикатись з темними сторонами життя, аби боронити світло закону.
![🔹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1/16/1f539.png)
Сьогодні, Господарський суд Вінницької області мав змогу провести урочистий захід до Дня юриста.
Голова суду Сергій Тісецький та керівниця апарату суду Крістіна Слободонюк виступили з вітальним словом та привітали всіх присутніх зі святом. Лунали побажання миру, якнайшвидшої Перемоги, професійних успіхів та здобутків.
![🔸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t72/1/16/1f538.png)
На завершення, керівниця апарату суду процитувала великого Кобзаря, Тараса Шевченка «І на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люде на землі», що в черговий раз підкреслило вдячність Збройним Силам України за можливість жити в незалежній країні, продовжуючи боротьбу.
![📜](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4b/1/16/1f4dc.png)
За сумлінне виконання службових обов’язків, ініціативність, вагомий внесок у забезпечення діяльності суду та враховуючи значні досягнення у професійній діяльності, відзнаками Верховного Суду, Північно-західного апеляційного господарського суду, Територіального управління Державної судової адміністрації в Вінницькій області були нагороджені: Андрій Логінов, Тетяна Ольхова, Олена Шевченко та Анна Глоба.
![💐](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te3/1/16/1f490.png)
Щиро вітаємо зі святом! Бажаємо міцного здоров’я, натхнення, родинного затишку, добробуту та миру!
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
Разом до Перемоги! Слава Україні!
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
Пресслужба