![☝️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t40/1/16/261d.png)
Хустка – невід’ємна частина української культурної спадщини, символ жіночності, своєрідний оберіг. Вона символізує любов і свободу, вірність традиціям та патріотизм.
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
День української хустки започаткований на Вінниччині у 2019 році та покликаний об'єднати жінок різних професій, віку і національностей для збереження українських традицій. Тому, до відзначення свята жіноча частина колективу Господарського суду Вінницької області долучається щороку з особливим трепетом та теплом.
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
Нехай завжди українська хустка-берегиня береже тепло наших душ, дарує Перемогу і живе вічно, як наша Україна!
Пресслужба