![🔹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1/16/1f539.png)
08.12.2023 в Господарському суді Вінницької області відбулась спільна нарада суддів Господарського суду Вінницької області із суддями Північно-західного апеляційного господарського суду в рамках надання методичної допомоги місцевим судам у застосуванні законодавства.
![🔸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t72/1/16/1f538.png)
Судді Північно-західного апеляційного господарського суду Михайло Юрчук, Олена Крейбух та Андрій Василишин окреслили основні тенденції розвитку актуальної судової практики, обговорили з колегами проблемні моменти розгляду судових справ та формування їх матеріалів для надсилання до суду апеляційної інстанції.
![🔹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1/16/1f539.png)
Окрему увагу судді приділили проблемним питанням розгляду справ про банкрутство та питанням роботи в умовах запровадження електронного судочинства.
![🔸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t72/1/16/1f538.png)
Методична допомога була надана відповідно до ст. 27 Закону України "Про судоустрій і статус суддів".
Пресслужба