![📎](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tae/1/16/1f4ce.png)
Сьогодні наш колектив поповнився новою працівницею Наталією Григоренко, яка склала Присягу державного службовця та відтепер працює на посаді секретаря судового засідання.
![☝️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t40/1/16/261d.png)
Колега присягнула вірно служити Українському народові, дотримуватись Конституції та законів України, втілювати їх у життя, поважати та охороняти права, свободи і законні інтереси людини і громадянина, честь держави, з гідністю нести високе звання державного службовця та сумлінно виконувати свої обов’язки.
![🙌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfd/1/16/1f64c.png)
Вітаємо Наталію з новим етапом в житті та бажаємо успіхів й натхнення на нові звершення!
Пресслужба