![📎](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tae/1/16/1f4ce.png)
Сьогодні, ми мали змогу провести урочистий захід до Дня працівників суду.
![⚖️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ta/1/16/2696.png)
Голова суду Сергій Тісецький та керівниця апарату суду Крістіна Слободонюк виступили з вітальними промовами та привітали всіх присутніх зі святом. Лунали найщиріші побажання миру, якнайшвидшої Перемоги, професійних успіхів та здобутків.
![🥇](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t94/1/16/1f947.png)
За сумлінне виконання службових обов’язків, ініціативність, вагомий внесок у забезпечення діяльності суду та враховуючи значні досягнення у професійній діяльності, працівники апарату суду були нагороджені відзнаками Верховного Суду, Північно-західного апеляційного господарського суду, Територіального управління Державної судової адміністрації в Вінницькій області та Ради суддів України.
![🩸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t1a/1/16/1fa78.png)
Також, колектив Господарського суду Вінницької області у день професійного свята долучився до поповнення стратегічних запасів донорської крові.
![❣️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/teb/1/16/2763.png)
Лише одна доза донорської крові може врятувати життя трьом людям, а у період війни ця потреба надзвичайно велика. Серед працівників є ті, хто продовжує традицію донації та ділиться досвідом з тими, хто сьогодні долучається вперше.
Пресслужба