![✒️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4f/1/16/2712.png)
20 жовтня у Господарському суді Вінницької області було проведено навчальну нараду, де йшло обговорення Закону №3200-ІХ в частині внесення змін до Господарського процесуального кодексу України. Працівники апарату суду підняли питання обов’язкової реєстрації та використання електронних кабінетів в ЄСІТС або її окремої підсистеми (модуля), що забезпечує обмін документами.
![💬](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6e/1/16/1f4ac.png)
Фахівці багато дискутували, виносили на розгляд важливі питання та ділилися своїм досвідом задля поглиблення професійних знань.
![🔹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1/16/1f539.png)
Реалізація прийнятого Закону дозволить забезпечити поступове впровадження електронних комунікацій із судом, а також сприятиме обов’язковій реєстрації та використанню електронних кабінетів у Єдиній судовій інформаційно-телекомунікаційній системі представниками правничих професій, юридичними особами.
![🔸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t72/1/16/1f538.png)
Обов’язкова реєстрація в електронному кабінеті окремої категорії учасників судового процесу дозволить судам здійснювати повідомлення та виклики відповідних учасників в електронній формі, заощаджуючи кошти і час, що зазвичай витрачається на здійснення документообігу.
Пресслужба