![✏️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/te4/1/16/270f.png)
16 січня, головний спеціаліст сектору кадрового забезпечення та з питань управління персоналом Аліна Німак взяла участь у семінарі «Розвиток персоналу: визначення потреб та планування навчання у судах», проведеному Харківським регіональним відділенням Національної школи суддів України.
![💻](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8c/1/16/1f4bb.png)
На лекції були розкриті важливі питання кадрової роботи, зокрема:
- складання та виконання індивідуальної програми підвищення рівня професійної компетентності державного службовця (індивідуальної програми професійного розвитку)
- нарахування кредитів ЄКТС за результатами професійного навчання
- проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців
- модель організації внутрішнього навчання працівників апарату суду
![📄](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfd/1/16/1f4c4.png)
Отримана інформація та обмін досвідом допомогли учасникам удосконалити свої знання задля того, щоб у подальшому застосувати їх на практиці.
![](/userfiles/media/new_folder_for_uploads/sud5003/IMG_9602.jpg)
Пресслужба