![📎](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tae/1/16/1f4ce.png)
Сьогодні свою трудову діяльність в апараті Господарського суду Вінницької області у якості державних службовців розпочали Богдан Полотнянко та Антоніна Ромигайло.
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
Колеги прийняли Присягу державного службовця та присягнули вірно служити Українському народові, дотримуватись Конституції та законів України, втілювати їх у життя, поважати та охороняти права, свободи і законні інтереси людини і громадянина, честь держави, з гідністю нести високе звання державного службовця та сумлінно виконувати свої обов’язки.
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
Щиро раді поповненню та зичимо натхнення, професійних успіхів та особистісного зросту!
Пресслужба ГСВО