![🔥](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/1f525.png)
Сьогодні, у Господарському суді Вінницької області начальник караулу 4ДПРЧ 1ДПРЗ ГУ ДСНС України у Вінницькій області (м. Вінниця) майор служби цивільного захисту Кружільний Роман Миколайович провів інструктаж з питань цивільного захисту, пожежної безпеки та дій у надзвичайних ситуаціях.
![🧯](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb2/1/16/1f9ef.png)
Фахівець надав багато корисних рекомендацій, наголосив на правилах запобігання пожеж, продемонстрував застосування первинних засобів пожежогасіння та відповів на усі запитання працівників.
![🤝](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t64/1/16/1f91d.png)
Дякуємо працівникам ДСНС України за надзвичайно важливу і важку роботу та постійну підтримку всупереч усім труднощам. Пам’ятаймо, що безпека – понад усе!
Пресслужба