![☝🏼](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t3c/1/16/261d_1f3fc.png)
Завершуючи робочий тиждень в Господарському суді Вінницької області, пропонуємо невеличкий дайджест подій.
![🗒️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tdb/1/16/1f5d2.png)
1–4 квітня 2024 року Національна школа суддів України провела підготовку старших секретарів, секретарів, консультантів, головних і провідних спеціалістів місцевих та апеляційних судів, у якій активну участь брали головний спеціаліст відділу аналітики та судової статистики Оксана Матущак, а також працівники загального відділу «Канцелярія»: старший секретар суду Оксана Лучинська, провідний спеціаліст Віта Барчишина, секретар суду Олександра Литвиненко. Однією зі спікерів навчання стала керівниця апарату суду Крістіна Слободонюк.
![📝](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tcc/1/16/1f4dd.png)
Цей інтенсивний навчальний курс допоміг фахівцям апаратів судів оновити свої знання та навички, отримати нову інформацію з актуальних питань діяльності суду та системи правосуддя в цілому.
![📒](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9a/1/16/1f4d2.png)
Також з 1 до 4 квітня начальник відділу аналітики та судової статистики Віктор Ванюшкін пройшов підготовку начальників і заступників начальників структурних підрозділів апаратів судів.
![📎](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tae/1/16/1f4ce.png)
До програми було включено безліч питань, зокрема:
-адаптація новопризначених працівників апарату суду;
-судове адміністрування та клієнторієнтований підхід на державній службі;
-організація ефективного контролю за станом ведення діловодства в суді та ін.
![🗣️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfb/1/16/1f5e3.png)
"…усвідомлюючи свою високу відповідальність, урочисто присягаю, що буду вірно служити Українському народові, дотримуватися Конституції та законів України….", - такими словами у понеділок розпочала свою професійну діяльність у сфері державної служби новоприйнята працівниця Інна Матат.
![🌸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf0/1/16/1f338.png)
Щиро раді поповненню в колективі та зичимо натхнення, невичерпної енергії та успіхів на своїй посаді!