flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Внесено зміни до Правил пропуску осіб до приміщення Господарського суду Вінницької області

19 травня 2020, 12:47

У зв'язку із внесенням спільним наказом Державної судової адміністрації України та Служби судової охорони від 16.04.2020 № 185/168 змін до Примірних правил пропуску осіб до будинків (приміщень) судів, органів та установ системи правосуддя та на їх територію транспортних засобів (затверджених спільним наказом Державної судової адміністрації України та Служби судової охорони від 30.01.2020 № 43/61) з метою забезпечення здійснення Службою судової охорони підтримання громадського порядку в суді, охорони приміщень суду, забезпечення належних умов роботи суду та працівників апарату суду, забезпечення їх особистої безпеки та  забезпечення в суді безпеки учасників судового процесу, наказом від 15 травня 2020 № 11-АГП внесено зміни до Правил пропуску осіб до приміщення Господарського суду Вінницької області та на його територію транспортних засобів, затверджених наказом від 17 лютого 2020 № 3-АГП.

Згідно внесених змін розділ 2 доповнено новим пунктом 2.8 такого змісту: "2.8. Адвокати пропускаються за пред’явленням документа, що посвідчує особу адвоката. Під час здійснення пропуску адвокатів забороняється проводити огляд документів, пов’язаних із здійсненням адвокатської діяльності. У ході візуального огляду вмісту валіз, сумок, портфелів тощо в частині можливої наявності в них заборонених для пронесення предметів працівник Служби може застосовувати освітлювальний ліхтарик, не допускаючи при цьому безпосереднього контакту з такими документами".

Крім того, розділ 4 доповнено новим пунктом 4.4 такого змісту: "4.4. Тимчасово, у разі запровадження Кабінетом Міністрів України карантину, забороняється пропуск до будинків (приміщень) судів, інших органів та установ системи правосуддя осіб:

1) з ознаками респіраторних захворювань та підвищеною температурою;

2) без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіратора або захисної маски;

3) які не є учасниками судових засідань".

З повним текстом Правил можна ознайомитися за посиланням https://vn.arbitr.gov.ua/sud5003/pro_sud/12/

 

Пресслужба