flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Рішення (витяг) зборів суддів господарського суду Вінницької області щодо визначення особливостей розподілу судових справ від 12.09.2019 року

ГОСПОДАРСЬКИЙ  СУД ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 Р І Ш Е Н Н Я

(ВИТЯГ)

 

зборів суддів  господарського суду Вінницької області щодо визначення особливостей розподілу судових справ

 

 

12 вересня 2019 р.                                                                                                         

 

      На виконання вимог Закону України “Про судоустрій і статус суддів”, Положення про автоматизовану систему документообігу суду

в и р і ш и л и:

  1. Внести зміни до Порядку автоматизованого розподілу справ в Господарському суді Вінницької області виклавши частину 1 пункту 7 в наступній редакції :
  2. У випадку надходження до суду судових справ, у яких позивачами або відповідачами є юридичні особи, фізичні особи-підприємці, стосовно яких порушено та розглядаються справи про банкрутство, і предметом позову у яких є вимоги, зазначені у ст. 20 ГПК України та інші вимоги, такі заяви, розподіляються тому ж судді (суддям), який (які) розглядають справу про банкрутство з дотриманням правил юрисдикції та підсудності спорів.

      

 

 

Голова зборів  суддів                                                                                              Тісецький С.С. 

 

 

Секретар зборів суддів                                                                                            Лабунська Т.І.