flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

ПРОТОКОЛ зборів суддів господарського суду Вінницької області від 21.06.2016

ПРОТОКОЛ

зборів суддів господарського суду Вінницької області

 

21 червня 2016 року                                                                                                                                                                                                                                                                                 м. Вінниця

 

Присутні судді: Баранов М.М., Колбасов Ф.Ф., Банасько О.О., Білоус В.В., Говор Н.Д., Кожухар М.С.,  Лабунська Т.І., Міліціанов Р.В., Мельник П.А.,Тісецький С.С., Яремчук Ю.О.

Запрошені: керівник апарату суду Миколюк М.Г.

 

 

Головою зборів Барановим М.М. на порядок денний зборів суддів запропоновано одне питання :

1. Про доповнення п. 16 Порядку автоматизованого розподілу судових справ в Господарському суді Вінницької області, затвердженого зборами суддів 01.06.2016 р. щодо передачі на повторний автоматизований розподіл справ про банкрутство, які були розподілені суддям, які не спеціалізуються на розгляді справ даної категорії.

 

 

Керуючись ст.ст.126 Закону України “Про судоустрій і  статус суддів”, збори суддів -

 

ПОСТАНОВИЛИ:

Доповнити пункт 16 Порядку автоматизованого розподілу судових справ, затверджених проколом зборів суддів 01.06.2016 р. наступним другим абзацом:

«У випадках, коли розподілена іншому судді судова справа про банкрутство, не розглянута по суті, а обставини, які зумовили відсутність на роботі суддів, які спеціалізуються на розгляді справ про банкрутство або неможливість її розподілу між суддями, які спеціалізуються на розгляді справ такої категорії, що було підставою для проведення автоматизованого розподілу такої справи без врахування спеціалізації, відпали, такі нерозглянуті судові справи, на підставі відповідної заяви судді, передаються за розпорядженням керівника апарату суду (чи особи, яка виконує його обов’язки) на повторний автоматизований розподіл з врахуванням спеціалізації суддів, які розглядають справи про банкрутство».

 

                     Голова  зборів                                                   М.М. Баранов

 

                              Секретар зборів                                                В.В. Білоус